زهرا نعمتی: کسب سهمیه المپیک در تیراندازی با کمان سخت است

عضو تیم ملی تیراندازی با کمان کشورمان گفت: در تیراندازی با کمان کسب سهمیه با سایر رشته‌ها کمی متفاوت است و رسیدن به سهمیه سخت و یک پروسه متفاوت دارد.

تسنیم : زهرا نعمتی، عضو تیم ملی تیراندازی با کمان کشورمان گفت: در حال حاضر در اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان هستم و من و دوستانم از آمادگی خوبی برخوردار هستیم و قطعا تا روز مسابقه می‌توانیم به اوج آمادگی برسیم. بسیار امیدواریم در بخش تیمی در مسابقات هلند یک کار خوب را انجام دهیم.

وی تاکید کرد: در تیراندازی با کمان کسب سهمیه با سایر رشته‌ها کمی متفاوت است و رسیدن به سهمیه سخت و یک پروسه متفاوت دارد چون کمانداران زیادی از سراسر جهان وارد میدان می‌شوند و تعدادرقبای ما زیاد است و در نهایت ۶۴ نفر وارد المپیک می‌شوند که از این تعداد تنها سه نفر به مدال می‌رسند.

نعمتی افزود: ما امید بسیاری داریم همانطور که در المپیک‌های گذشته سهمیه گرفتیم در این دوره هم این اتفاق بیفتد و امیدوارم به خصوص در بخش بانوان کسب سهمیه تیمی داشته باشیم. دوستان هم تیمی من در آمادگی هستند و شرایط ریکرو بانوان نسبت به دوره‌های گذشته پیشرفت‌های خوبی داشته است و من و دوستانم امیدواریم در روز مسابقه اتفاقات خوبی بیفتد و بهترین‌ها برای کشورمان رقم بخورد.