توافق نهایی نمازی با فدراسیون فوتبال برای حضور در تیم امید

تیم امید

امید نمازی، مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان از اردوی تیم امید در تاشکند کار خود را در کنار فرهاد مجیدی و دیگر اعضای کادر فنی این تیم آغاز خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، فدراسیون فوتبال در تلاش بود تا یک مربی خارجی را به کادر فنی تیم فوتبال امید کشورمان اضافه کند تا در امور فنی کمک‌رسان فرهاد مجیدی باشد. با این حال پروژه اضافه شدن دستیار خارجی به تیم امید منتفی شد و فدراسیون فوتبال در نهایت با امید نمازی به توافق رسید.

تیم فوتبال امید ایران که خود را برای حضور قدرتمند در رقابت‌های مقدماتی المپیک آماده می‌کند، برای برپایی اردوی آماده سازی امشب راهی مشهد می‌شود تا فردا از آنجا برای برگزاری ۲ دیدار دوستانه با تیم امید ازبکستان عازم تاشکند شود.

انتخاب دستیار «فرهاد مجیدی» در چند وقت اخیر به یکی از مهم‌ترین مسائل در مورد تیم امید تبدیل شده بود و ابتدا عنوان شد که یک دستیار اسپانیایی به تیم امید اضافه می‌شود اما در نهایت حضور مربی اسپانیایی در تیم امید منتفی شد.

نمازی که در ایران سابقه مربیگری در تیم‌های استیل آذین و ذوب‌آهن را دارد و در مقطعی هم در تیم ملی فوتبال به عنوان دستیار کارلوس کی‌روش فعالیت می‌کرد، با فدراسیون فوتبال به توافق نهایی رسیده است. هرچند او هنوز قراردادی با فدراسیون امضا نکرده، اما از اردوی تاشکند به کادر فنی تیم امید اضافه خواهد شد تا در چند ماه باقیمانده به آغاز مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و انتخاب المپیک ۲۰۲۰ توکیو، فرهاد مجیدی را برای هدایت این تیم کمک کند.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com