تماس مسی با نیمار برای جلوگیری از پیوستن او به رئال مادرید

فوتبال جهان

کاپیتان بارسلونا برای جلوگیری از پیوستن هم‌تیمی سابقش به رئال مادرید با او تماس گرفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه مارکا نوشته است لیونل مسی هم وارد معادله انتقال نیمار از پاری‌سن‌ژرمن شده است. گویا انتشار برخی اخبار مبنی بر احتمال پیوستن نیمار به رئال مادرید و ترجیح پاری‌سن‌ژرمن برای فروش بازیکن برزیلی‌اش به تیم پایتخت اسپانیا به جای آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا، مسی را نگران کرده و به همین دلیل او با نیمار تماس گرفته و به او توصیه کرده که به رقیب دیرینه کاتالان‌ها ملحق نشود.

نیمار ۲۷ ساله که دو سال پیش با قراردادی ۲۲۲ میلیون یورویی از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن پیوست، خواهان بازگشت به نوکمپ است اما باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به سبب کدورت‌های قدیمی با بارسلونا ترجیح می‌دهد که او را به رئال مادرید بدهد.

با وجود خروج نیمار از بارسلونا و حواشی زیادی که این اتفاق داشت، رابطه میان نیمار با بازیکنان بارسلونا از جمله مسی و لوئیس سوارس همچنان خوب است و آنها در دو سال اخیر بارها با یکدیگر ملاقات داشته‌اند. مسی موافق بازگشت نیمار به بارسلونا است اما شرایط مالی باشگاه برای پس گرفتن این بازیکن برزیلی مساعد نیست و به نظر می‌رسد که معاوضه بازیکن تنها راه بازگشت نیمار به بارسلونا است.

در همین حال رئال مادرید هنوز از خرید نیمار ناامید نیست اما در حال حاضر تمرکز این باشگاه روی تعیین تکلیف بازیکنانی مانند گرث بیل، خامس رودریگس و ماریانو دیاس است.

هر دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا تا روز ۱۱ شهریور وقت دارند که نیمار را بخرند و پس از آن پنجره نقل و انتقالات فوتبال اسپانیا بسته خواهد شد.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com