دومین تیم فوتسال هم منحل شد/ خداحافظی عکاس‌باشی‌ها با لیگ برتر

مالک تیم فوتسال آتلیه طهران قم انحلال تیم خود را اعلام کرد.

نگاه نو– تیم آتلیه طهران قم سال گذشته با صعود به لیگ برتر فوتسال، دومین تیم قمی بعد از هیات فوتبال قم در لیگ نام گرفت اما با وجود کسب نتایج مثبت در فصل ۱۳۹۶، به دلیل مشکلات مالی و عدم حمایت مسئولان استانی منحل شد.

باشگاه تاسیسات دریایی تهران نیز دوشنبه رسماً انحلال تیم فوتسالش را اعلام کرده بود.

متن بیانیه مالکان باشگاه آتلیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

تیم فوتسال باشگاه آتلیه طهران در سال ۹۳ تشکیل شد و برای اولین بار در همان سال در جام رمضان استان قم شرکت و به مقام نایب قهرمانی رسید و انگیزه ای شد برای حضور در مسابقات کشوری و در همان سال توسط شخص اینجانب رسول قلی زاده امتیاز تیم دسته دو کشور از فدراسیون فوتبال خریداری و به عنوان نماینده قم در مسابقات شرکت کردیم و به عنوان تیم اول گروه صعود کردیم و در پلی‌آف حذف شدیم.

در سال ۹۴ با تیم آرش که در همان سال قهرمان لیگ دسته دو شد و به لیگ یک صعود کرد ادغام شدیم و با مدیریت بنده در لیگ ۱ شرکت کردیم و با توجه به تفاضل گل کمتر از صعود به پلی‌آف لیگ برتر جا ماندیم و با تجربه‌ای که کسب کرده بودیم در سال ۹۵ به عنوان نایب قهرمان به لیگ برتر صعود کردیم تا اینجانب همه هزینه ها در این سه سال از جیب شخصی و بدون کمک از هیچ ارگانی در مسابقات حاضر شدیم.

در سال ۹۶ به عنوان نماینده دوم استان قم در لیگ برتر شرکت کردیم که بسیاری از بازیکنان ما برای بار اول در مسابقات لیگ برتر وارد زمین شدند که در ابتدای کار قول همکاری بسیاری به ما داده شد و به خاطر مشکلات مالی شخصیت تیم لیگ برتری را نداشتیم.

هر چند مبلغی نیز از طرف آقای آقا جانی و جناب آقای عابدی و جناب آقای زمردی مجموعه سوهان محمد سیما به باشگاه کمک شد، ولی این مبلغ کفاف تیم را نمی داد.

اکنون به حکم تقدیر اینجانب رسول قلی زاده و سید امیر حسینی نژاد آقایی به دلیل مشکلات مالی و عدم جذب اسپانسر از ادامه‌ حضور در مسابقات لیگ برتر کشور منصرف شده و دست تمامی مسئولین مربیان، بازیکنان، اصحاب رسانه و همه ی هواداران را که تا به امروز برای نماینده ی شهر مقدس قم زحمت کشیدند را می بوسم.

مالکین باشگاه، امیر حسینی نژاد و رسول قلی زاده

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com