نماینده پلدختر: مردم سیل‌زده از شیوه توزیع ناراضی‌اند

نماینده مردم پلدختر معتقد است که مردم از شیوه پخش چادر و غذا ناراضی هستند. ما در تأمین لوازم اولیه مشکلی نداریم بلکه در توزیع آن با مشکل مواجه هستیم.

نگاه نو- ایرنا: نماینده مردم پلدختر با اعلام اینکه به تعداد کافی مواد ضروری اولیه برای امداد رسانی وجود دارد می‎گوید که مردم از شیوه پخش چادر و غذا ناراضی هستند.
حمیدرضا کاظمی، نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی خبر می‎دهد: در حال حاضر تعداد کافی پتو، چادر، غذا و لوازم اولیه برای سیل‎زدگان نیازمند وجود دارد، اما فرش و لوازم زندگی برای بعد از اسکان و در درازمدت لازم است.
نماینده مردم پلدختر معتقد است که مردم از شیوه پخش چادر و غذا ناراضی هستند. ما در تأمین لوازم اولیه مشکلی نداریم بلکه در توزیع آن با مشکل مواجه هستیم.
او ادامه می‎دهد: در حال حاضر چند جلسه با استاندار و مسئولان هلال‌احمر برگزار شده و تصمیم گرفتیم دفترچه‎هایی برای سیل‎زدگان واقعی تهیه کنیم تا وسایل اولیه به سیل‎زدگان واقعی برسد. با استفاده از این دفترچه‎ها مشخص می‎شود که چه کسانی، چه لوازمی را دریافت کرده‎اند و چه کسانی این وسایل را دریافت نکرده‎اند.
کاظمی درباره مشکلات کمک‌رسانی به سیل‎زدگان می‎افزاید: منطقه سیل‌زده وسیع است و راه‎های ارتباطی قطع است؛ بنابراین تنها از بالگرد می‎توان استفاده کرد. بالگرد هم حجم بار محدودی را می‎تواند جابه‌جا کند. باید همکاری بیشتری صورت بگیرد و پل‎های شناور زده شود تا دستگاه‎ها بتوانند وسایل مورد نیاز مردم را به دست‎ آن‎ها برسانند.
کاظمی همچنین اضافه می‎کند ما نیازمند مدیریت واحدی هستیم که با سازماندهی منسجم، وسایل را به دست مردم برساند. الان نیز ما در تلاش برای هماهنگی دستگاه‎های مختلف هستیم. البته تقسیم‎کاری برای لایروبی بین سپاه، ارتش، بنیاد مسکن و شهرداری تهران صورت گرفته است، اما در حال حاضر برای توزیع مشکل داریم و باید مدیریت واحدی به آن بدهیم.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com