کاهش ۲۰ درصدی جرایم خشن در نیمه اول تعطیلات نوروز

رئیس پلیس آگاهی ناجا از کاهش 20 درصدی وقوع جرایم خشن در کشور در نیمه اول تعطیلات نوروز نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

نگاه نو-   ایرنا :  سردار ‘محسن حسن خانی’ با حضور در جلسه قرارگاه ‘نوروزی عمار’ افزود: یکی از اولویت های اصلی پلیس آگاهی ناجا مبارزه با جرایم خشن است که در این خصوص برخورد قاطع و سریع مورد تاکید است.

وی یادآورشد: با اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، برنامه ریزی و تلاش ماموران پلیس آگاهی سراسر کشور، شاهد کاهش بیش از ۲۰ درصد جرایم خشن در نیمه اول تعطیلات سال ۹۸ نسبت به سال گذشته هستیم.

رئیس پلیس آگاهی ناجا با با بیان اینکه در این بازه زمانی کشفیات جرایم خشن در سطح کشور ۲۰ درصد افزایش داشته است، افزود: جرایم خشن شامل قتل عمد، آدم ربایی و تجاوز به عنف است که کارآگاهان پلیس آگاهی به طور جدی مبارزه با این جرایم و تلاش برای دستگیری عناصر اصلی و سازمان یافته را در دستور کاری خود قرار داده اند.

وی با اشاره به اینکه پلیس آگاهی با همه توان در کنار دیگر ارگان ها و سازمان ها به عنوان مجموعه ای که تامین کننده امنیت و آرامش مردم است، آمادگی برخورد با جرایم را با جدیت به عهده دارد، تاکید کرد: سرعت، دقت عمل در پیگیری و پی جویی کشف جرایم از طریق روش های علمی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.