دستگیری لیدرهای موسیقی زیرزمینی

مأموران سازمان اطلاعات سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی موفق به دستگیری لیدرهای فعال در زمینه موسیقی زیرزمینی در مشهد شدند.

مأموران سازمان اطلاعات سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی موفق به دستگیری لیدرهای فعال در زمینه موسیقی زیرزمینی در مشهد شدند.
رصدهای اطلاعاتی نشان می‌داد که عده‌ای سودجو با راه‌اندازی استودیوهای زیرزمین در مشهد اقدام به تهیه آلبوم‌های موسیقی زیرزمینی در زمینه رپ می‌کنند.

با به دست آمدن این اطلاعات سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی مأموریت یافتند تا به این پرونده ورود پیدا کنند.

مأموران در بررسی‌های نامحسوس میدانی با شناسایی برخی از عوامل این پرونده متوجه شدند که این افراد از چهار سال پیش فعالیت غیرقانونی خود را آغاز کرده‌اند و تاکنون ده‌ها آلبوم موسیقی رپ را تهیه کرده و سپس این تولیدات غیرمجاز خود را به شبکه‌های ماهواره‌ای ارسال کرده‌اند.

در ادامه مأموران موفق به شناسایی ۲ نفر از لیدرهای اصلی این اقدام غیرقانونی شدند که به ترویج سبک زندگی غربی و انتشار موسیقی مبتذل در سطح جامعه می‌کردند.

سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی امروز در اقدامی غافلگیرانه موفق شدند که ۲ نفر از لیدرهای فعال موسیقی زیرزمینی را در مشهد دستگیر کنند.

این افراد پس از دستگیری برای رسیدگی به پرونده‌شان به مقام قضایی معرفی شدند و تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد.