‼️ عارف : برخی کارها را انجام ندادن در شرایط فعلی هنر است!

محمدرضا عارف در دیدار با جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های استان اردبیل:

🔸به ائتلافی که در سال ۹۴ انجام شد نقد جدی داریم و آثار آن ائتلاف را هر روز در مجلس مشاهده می کنیم راهبرد ما در سال ۹۴ راهبرد سلبی بود در برخی حوزه ها در انتخابات مجلس دهم به اندازه کافی کاندیدا نداشتیم و هدف این بود که مجلس در اختیار عده ای تندرو قرار نگیرد و به همین دلیل ائتلاف کردیم و نتیجه آن لیست امید شد .

🔸افرادی در داخل لیست امید قرار گرفتند که در ظاهر با ما همراهی می کردند ولی در باطن به گونه دیگری رفتار کردند و عده ای نیز در مجلس رو در روی ما قرار گرفتند  اگرباز هم  به شرایط سال ۹۴ برگردیم احتمال انجام این ائتلاف وجود دارد .

🔸بعد از تشکیل مجلس دهم هجمه ها به فراکسیون امید آغاز شد و علی‌رغم این هجمه ها در انتخابات سال ۹۶ مردم به رویکرد جریان اصلاحات مجددا  رای دادند و این اعتماد مردم سرمایه معنوی بزرگی است و البته ظرفیت گفتمان اصلاحات را نیز نشان می دهد.

🔸امروز این سرمایه هدف گیری شده است و حقیقت این است که بسیاری از مطالبی که درباره فراکسیون امید گفته می شود واقعیت ندارد و در این راستا است.اگرچه از نقد عملکرد فراکسیون امید برای اصلاح عملکرد در آینده ،استقبال می کنیم.

🔸 اگر عملکرد فراکسیون امید برای مردم تشریح شود افکار عمومی مطلع می شود که چه کارهایی را کرده ایم و چه کارهایی هم صورت نگرفت ،البته قرار نیست سنگ در چاه بیندازیم برخی کارها را انجام ندادن در شرایط فعلی هنر است.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com