مسابقات رسمی فوتبال مهاجرین برای نخستین‌بار در یک ورزشگاه استاندارد

نگاه نو_ برای نخستین‌بار هیأت فوتبال مهاجرین ولایت تهران توانسته زمینه برگزاری مسابقات رسمی فوتبال مهاجرین را در ورزشگاهی استاندارد در این شهر برگزار کند.

به گزارش خبرگزاری از تهران، روز جمعه گذشته(هفت جدی)، هفته چهارم مسابقات فوتبال مهاجرین افغانستانی در تهران، جام قهرمان ملی، شهید عبدالرازق در ورزش‌گاه «شهید هرندی» در جنوب شهر تهران برگزار شد.

در مراسم آغاز استفاده فوتبال مهاجرین از ورزشگاه شهید هرندی، قاسم عرب، به نمایندگی از فدراسیون فوتبال افغانستان حضور داشت.

مساحت این ورزشگاه ۲۳۵۷۰ مترمربع و گنجایش ورزشگاه فوتبال آن نیز ۱۵ هزار نفر است. از امکانات این ورزشگاه می‌توان به زمین فوتبال استاندارد، پیست دو و میدانی و سالن‌های کشتی، تنیس با جایگاه تماشاگران نام برد.

نجیب‌الله اکبری، رئیس اجرایی هیأت فوتبال مهاجرین ولایت تهران در این مورد به خبر گزاری گفت که به خاطر کیفیت بیشتر مسابقات و امکانات خوبی که ورزشگاه شهید هرندی در اختیار دارد، توانستند این ورزشگاه را برای برگزاری مسابقات فوتبال این هیأت هماهنگ کنند.

به گفته وی، ورزشگاه شهید هرندی از امکاناتی چون هتل، سالن وزنه‌برداری، استخر، سالن فوتسال، پیست دو میدانی و جایگاه بسیار مناسب برای تماشاگران برخوردار است.

آقای اکبری خاطرنشان کرد که در بازی‌ها و مسابقات رسمی که با مجوز اداره کل اموراتباع و مهاجرین خارجی برگزار شده، این برای نخستین‌بار است که از ورزشگاهی چون شهید هرندی استفاده می‌شود.

وی در مورد هدف از هماهنگی این ورزشگاه برای فوتبال مهاجرین و برنامه‌های آینده خود گفت که هدف آن‌ها پیشرفت ورزش مهاجرین، میزبانی بازی‌های فوتبال مسابقات افغانستان‌شناسی و برگزاری لیگ سراسری مهاجرین در ورزشگاه شهید هرندی است